Anger Of Stick 4 1.1.0 (Android)

Anger Of Stick 4

Anger Of Stick 4
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Anger Of Stick 4 bolca aksiyon içeren bir mobil oyundur

Anger Of Stick 4 içerisinde şatafatlı aksiyon sahneleri bulabileceğiniz bir mobil oyun.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunu olan Anger Of Stick 4'te farklı kahramanı yöenterek dünyayı düşmanlarımızdan arındırmak için mücadele veriyoruz. Side scroller türü bir oyun yapısına sahip olan Anger Of Stick 4 bize 9 kahraman seçeneği sunuyor. Oyun boyunca bu kahramanları bularak kilitlerini açabiliyoruz ve takımımıza dahil edebiliyoruz.

2 boyutlu grafiklere sahip olan Anger Of Stick 4'te kahramanlarımız çöp adamlar. Kahramanlarımızın savaş yeteneklerini kullanarak düşmanlarımızı yok ettikçe tecrübe puanı kazanmaktayız. Tecrübe puanlarımız arttıkça seviye atlayabiliyoruz ve yeteneklerimizi geliştirebiliyoruz.

Anger Of Stick 4'ü tek başınıza oynayabileceğiniz gibi internet üzerinden Facebook arkadaşlarınızla birlikte oynayabilmeniz de mümkün. Bu sayede eğlenceyi paylaşabiliyor ve keyifli zaman geçirebiliyorsunuz.

Farklı düşman türleri, farklı bölüm sonu canavarları ve bol sayıda bölüm Anger Of Stick 4'te sizi bekleyen diğer özellikler.