Animoys: Ravenous

Animoys: Ravenous
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Animoys: Ravenous, Android cihazlar üzerinde oynayabileceğimiz bir sonsuz koşu oyunu.

Animoys: Ravenous, Android tablet ve akıllı telefonlar üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli bir sonsuz koşu oyunu. Bol miktarda aksiyon içeren yapısıyla öne çıkan bu oyunda karınları acıkan ve yiyecek bir şeyler bulmak için yollara dökülen Animoys'ların kontrolünü ele alıyoruz.

Animoys isimli bu sevimli karakterleri kontrol edebilmek için ekrana kısa dokunuşlar yapmamız yeterli oluyor. Ekrana her bastığımızda söz konusu karakterler zıplıyor. Engellere takılmadan en kadar uzun süre boyunca ilerlersek alacağımız puan da aynı ölçüde yüksek oluyor.

Mücadelemiz sırasında karşımıza çok sayıda başarım elde etme fırsatı çıkıyor ve performansımıza göre çeşitli güçler açıyoruz.

Animoys: Ravenous'ta 50'den fazla görev var. İşin en iyi yanı da bu görevlerin 18 farklı dünyada geçiyor olması. Bu sayede monotonlaşmadan uzun süre boyunca oyunu oynayabiliyoruz.

Gereksiz ayrıntılardan arındırılmış saf bir oyun deneyimi sunan Animoys: Ravenous aksiyon odaklı ve eğlenceli bir sonsuz koşu oyunu arayanların göz atması gereken seçeneklerden birisi.