Animus - Harbinger 1.0.1 (Android)

Animus - Harbinger

Animus - Harbinger
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zamanda geriye gidip krallığı kurtarıyoruz.

Animus - Harbinger, popüler aksiyon rpg oyunu Dark Souls’u mobil platformda da görmek isteyen oyuncular için hazırlanmış yapımlardan biri. Stand Alone ve Ire: Blood Memory oyunlarının arkasındaki isim olan TENBIRDS’ün elinden çıkan rpg oyun, ücretsiz indirilebilir olması ve düşük boyutuna göre yüksek kalitede, detaylı grafikler sunmasıyla dikkat çekiyor.

Sadece Dark Souls’u mobilde de oynamak isteyenler için değil, orta çağ temalı tarihi mobil oyunlardan hoşlananların da dikkatini çekecek bir yapım Animus - Harbinger. Android telefonunuza ücretsiz indirip kuruş harcamadan keyifle ilerleyebileceğiniz bu oyunda dünyayı kurtarmak için zamanda geriye giden bir yolcunun yerine geçiyorsunuz. Dünyayı lanete sürükleyen, karanlık güçlerin egemen olmasını isteyen karabasanların getiricisi olarak bilinen Kerr Breaker’ı bulmanız isteniyor. Artık yaşamayan ancak varlığını hissettiren Kral Cadmus’dan savaş emrini alarak harekete geçiyorsunuz. Qurrhem’in çocuklarını ve Cadmeia Krallığı’nı kurtarmak için çıktığınız bu yolculukta tek başınızasınız. Bıçak, balta ve çekiç dışında yardımcınız yok!

Üçüncü şahıs kamera açısından oynanış sunan, bol aksiyonlu, hikaye moduyla uzun oynanış sunan Animus, düşük sistem gereksinimiyle de sevindiriyor.

YORUMLAR