Ankora 1.1.8 (Android)

Ankora

Ankora
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ankora mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudeur

Ankora sürükleyici bir hikayeyi Minecraft benzeri bir oyun yapsıyla birleştiren bir mobil rol yapma oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz oılarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Ankora'da Mun adlı kahramanımızın hikayesi konu alınıyor. Bir uzay kaşifi olan Mun, bir gün uzay gemisiyle yolculuk ederken ciddi bir kaza geçiriyor ve Ankora adlı gezegene zorunlu iniş yapmak zorunda kalıyor. Oldukça büyük bir gezegen olan Ankora birçok doğal güzelliğin yanında bilinmeyen tehlikelere de ev sahipliği yapıyor. Kahramanımız Mun'ün, bu gezegenden kurtulabilmek için uzay gemisini tamir etmesi gerekiyor. Biz de kahramanımıza bu işi gerçekleştirebilmesi için yardımcı oluyoruz.

Ankora'da kahramanımız uzay gemisinin gezegen üzerine dağılan parçalarını toplamaya çalışıyor. Fakat bu işi yaparken hayatta kalması da gerekiyor. Bir yandan açlık ve susuzlukla mücadele ediyor, yiyecek ve su arıyor diğer yandan da dondurucu havaya, yağmur ve sıcağa karşı direniyor. Kahramanımız bu macerasında çeşitli araçları toplayabiliyor ve kendi araçlarını yaratabiliyor.

Ankora oldukça güzel grafiklere sahip. Oyun uzun bir oyun süresi sunmakta.

YORUMLAR