Animal Adventure: Downhill Rush 1.26 (Android)

Animal Adventure: Downhill Rush

Animal Adventure: Downhill Rush
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kızak süreceğiz.

Mobil arcade oyunları arasında yer alan Animal Adventure: Downhill Rush, ünlü geliştirici Feelnside Games imzası ile geliştirildi ve yayınlandı.

İki farklı mobil paltformda oynanan yapımda görsel açılar oldukça hoş bir yapıya sahip. Çarpıcı grafiklerin yer aldığı yapmda ilerlemeye dayalı bir oynanış yer alıyor. Hızlı ve tempolu yapısı ile sağlam refleksler isteyen yapımda oyuncular kar teması ile karşılaşacaklar. Oyun içerisinde kızağımız ile engellere takılmadan ilerlemeye çalışacağız. İlerlerken karşımıza çıkan nesneleri toplayacak ve puan kazanacağız.

Kaliteli bir tasarıma sahip olan yapımda oyuncular hareketli ve hareketsiz olarak birçok engeller ile karşılaşacaklar. Örneğin oyun içerisinde ilerlerken duran bir araba ve dağın yamacından aşağı düşen kaya parçaları karşımıza çıkacak. 5 farklı oyun türünün yer aldığı yapımda eğlenceli bir oynanış yer alacak. Oyuncular tempolu bir yapıda kızak sürme ve kontrol etme deneyimi yaşayacaklar. 10 binden fazla oyuncu tarafından oynanan yapım tamemen ücretsizdir.

İyi oyunlar dileriz.

YORUMLAR