Anodia 2 1.1.2 (Android)

Anodia 2

Anodia 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Anodia 2 blok kırma oyunlarına ilgi duyanlar için tasarlanmış mükemmel bir oyun.

Anodia 2, Android tablet ve akıllı telefonlar üzerinde oynanmak üzere tasaralanmış bir beceri oyunu olarak tanımlanabilir. Tamamen ücretsiz olarak sunulan Anodia 2, aslında tüm oyunseverlerin yakından tanıdığı bir oyun yapısına sahip olmasına rağmen orijinal karakteriyle beğenimizi kazandı.

Oyundaki amacımız ekranın alt bölümünde bulunan platformu kontrol ederek topu sektirmek ve yukarıdaki blokları kırmak. Platformu hareket ettirebilmek için parmağımızla kaydırma hareketi yapmamız yeterli.

Söz konusu bloklar her bölümde farklı şekillerde karşımıza çıkıyor. Tekdüze yapıyı kırmak adına düşünülen bu ayrıntı, oyunu orijinal kılan en önemli detaylar arasında. Bildiğiniz gibi tuğla kırma oyunları genelde tuğla dizilimleri üzerinde değişiklikler yaparak bölümleri sunar. Fakat Anodia 2 her bölümde adeta farklı bir oyun oynuyormuşuz hissini veriyor.

Modern zamanlara uygun tasarımıyla birçok oyuncuyu etkileyecek gibi duran Anodia 2'de bölümler esnasında karşımıza çıkan bonusları ve güçlendiricileri toplayarak toplayacağımız puanı hatırı sayılır miktarda artırabiliyoruz. Toplamda 20'den fazla bonus ve güçlendirici olduğunu da belirtmeden geçmeyelim.

Google Play Games entegrasyonu sayesinde kazandığımız puanları arkadaşlarımızla paylaşabiliyor ve aramızda rekabet edebiliyoruz. Son derece başarılı bir çizgide ilerleyen Anodia 2, bilindik tuğla ve blok kırma oyunlarına farklı bir bakış açısı getirmeyi başarıyor.

YORUMLAR