Antensiz TV

Antensiz TV
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Antensiz TV uygulaması sayesinde Android cihazlarınızdan televizyon kanallarını kolayca izleyebiliyorsunuz.

Antensiz TV uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerini kullanarak hem radyo hem de TV yayınlarını izlemek veya dinlemek isteyenlerin ücretsiz olarak kullanabilecekleri uygulamalar arasında yer alıyor. Hem kolay bir kullanıma sahip olması hem de fazla sayıda kanal barındırması sayesinde oldukça güzel bir izleme deneyimi elde edebileceğinizi söyleyebilirim.

Uygulamayı kullanırken direkt olarak hiç bir eklenti kurmadan ya da codec yüklemek zorunda kalmadan tüm kanal yayınlarını izleyebiliyorsunuz. Bunun yanında kanallar arasındaki geçişler ya da doğru kanalları bulmak için sunulan opsiyonlar yeterli olduğu için aradığınız yayınları bulmak da pek efor gerektirmiyor.

Kullanıcıların izlemek istedikleri kanalı izleyememeleri halinde üreticisine otomatik olarak giden bildirimler mevcut olduğu için izlenemeyen yerlerde şikayette bile bulunmanıza gerek kalmıyor ve sorun kısa süre içerisinde gideriliyor. Dolayısıyla hiç bir sorun yaşamadan kesintisiz bir televizyon yahut radyo deneyimi yaşamak mümkün hale geliyor.

Geçmişte izlediğiniz kanalların ilerleyen saatlerde neler yayınlayacaklarını da kendi akışınızda görebildiğiniz için ileriye dönük planlarınızı da kolayca oluşturmanız mümkün. Fakat bu konuda ilgili kanalın bu konuda destek sunması gerekiyor.

Uygulamanın çalışması esnasında internet bağlantısı gerektirdiğini de hatırlatmak gerek. Fakat 3G üzerinden izleme yapmanız halinde kotanızın fazla miktarda tüketilebileceğini de unutmamalısınız.

YORUMLAR