Anywayanyday (Android)

Anywayanyday

Anywayanyday
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Anywayanyday, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir seyahat uygulamasıdır.

Anywayanyday, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uçak bileti alma uygulamasıdır. Adının da ima ettiği gibi istediğiniz şekilde istediğiniz zaman uçak bileti almanıza yarayan bu uygulama Türkiye'de de kullanılabiliyor.

Biliyorsunuz ki bu tarz bilet alma servisleri ve uygulamaları genellikle Türkiye'yi kapsamıyorlar. Bu yüzden de Anywayanyday daha da değerli bir hal alıyor diyebilirim. Türkiye'nin hangi şehrinde olursanız olun ve nereye gitmek isterseniz isteyin uygulama ile kolayca uçak bileti bulabiliyorsunuz.

Bununla birlikte uygulama yine otel rezervasyon etme şansını da size sunuyor. Şu anda uygulama üzerinde 800'den fazla havayollarının ve 300 binden fazla otelin bilgileri bulunuyor ve sistem size analiz ederek en uygunlarını çıkarıyor.

Uygulama ile ister ülke içinde isterseniz de yurtdışındaki dünyanın pek çok ülkesinde otel ve uçak bileti ayarlama şansına sahipsiniz. Arama yapmak ve seçim yapmak da çok kolay, zira bir kaç tıkla istediğiniz sonuca ulaşıyorsunuz.

Özellikler:

  • Kolay arama yapma.
  • Sesli komut verme.
  • Uçaklar için fiyat, varış zamanı, kalkış zamanı, havaalanı gibi bilgilerle filtreleme yapma.
  • Otellef için fiyat, otel tipi, yıldız, servisler gibi bilgilerle filtreleme yapma.
  • Direk olarak uygulama üzerinden rezervasyon ve rezervasyon iptali.
  • İndirimlerden faydalanma.

Daha öncekilerin listesini görme.

Hızlı bir şekilde uçak ve otel rezervasyonu yapabileceğiniz bu uygulamayı denemenizi tavsiye ediyorum.