ao 1.0.5 (Android)

ao

ao
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ao, Android cihazlarımız üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğimiz bir beceri oyunu.

ao, Android işletim sistemine sahip cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bağımlılık yaratıcı bir beceri oyunu olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda kolay gibi görünen fakat oynamaya başlayınca hiç de öyle olmadığı anlaşılan bir görevi yerine getirmeye çalışıyoruz.

Oyundaki temel görevimiz merkezde dönen bir daireye topları monte etmek. Ekranın aşağısından sırayla gelen toplar daireye yaklaştıkları zaman yapışıyorlar. Bu noktada dikkat etmemiz gereken bir ayrıntı var o da topların asla birbilerine temas etmemeleri. Eğer toplar temas ederlerse oyun sona eriyor ve ne yazık ki baştan başlamak zorunda kalıyoruz.

Oyunda toplamda 175 bölüm olduğunu belirtmeden geçmeyelim. Beceri oyunlarında gördüğümüz kademeli olarak artan zorluk seviyesi bu oyunda da mevcut. İlk birkaç bölüm oyuna ısınma havasında geçiyor ve seviye git gide artıyor.

ao'da son derece basit ve sade bir altyapı kullanılmış. Göz alıcı grafikler ve animasyonlar beklemeyin fakat bu tarz bir oyundan olan beklentileri yeterince karşılıyor. Genel olarak eğlenceli bir oyun olan ao, beceri oyunları oynamaktan keyif alan büyük küçük herkes tarafından büyük bir beğenyle oynanacaktır.

YORUMLAR