Apex Legends (Android)

Apex Legends

Apex Legends
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
 • DİL SEÇENEKLERİ

  İngilizce

 • TOPLAM İNDİRME

  132

 • Üretici

  Electronic Arts

Apex Legends Mobile beta testinde! Herkesten önce oynamak için Apex Legends Mobil Android Google Play ön kayıt yaptırın.

Apex Legends Mobile, Electronic Arts’ın ücretsiz indirilip oynanabilen battle royale oyununun mobil versiyonu. Kolay kontrol sistemi ve harika optimizasyonu ile dokunmatik ekranlar için özel olarak tasarlanmış Apex Legends Mobil, telefonda oynanabilen en gelişmiş battle royale oyun. Apex Legends Mobile Android Google Play’den ücretsiz olarak indirilebilir. Oyun betadan çıkış yaptığında alternatif Apex Legends APK indirme linki de eklenecektir. Şu anda Apex Legends Mobile’ın bu erken sürümü sınırlı sayıda oyuncuyla test ediliyor. Teste davet edilen ilk oyunculardan biri olma şansı için şimdi ön kayıt yaptırın.

Apex Legends Mobile İndir

Kahraman gibi yaşayın, efsane gibi oynayın! Apex Legends Mobile çıkış yaptı! Çok oyunculu takımlar, birinci şahıs ve üçüncü şahıs nişancı oynanışı ve yenilikçi mücadeleler, savaş alanında sizi bekliyor! Hayatta kalmanın önemli tek şey olduğu yoğun savaşa girin.

Sınırın her köşesinden efsaneler şöhret, varlık ve şan için Apex Oyunlarında mücadele etmek için akın etti. Çeşitli kanun kaçakları, askerler, dışlanmışlar ve kötü insanlardan oluşan bir dizi arasından efsanenizi seçin. Wraith, Bloodhound, Caustic, Gibraltar, Lifeline ve Pathfinder gibi efsaneler sizi bekliyor. Seçiminizi yaparken strateji önemlidir. Oyun tarzınıza uygun bir kahraman bulun, benzersiz görünümlerle özelleştirin ve izinizi bırakın.

Daha kısa süreli eşleşmeler ve daha heyecan verici aksiyonlu hızlı tempolu yenilikçi mücadele! Diğer iki oyuncuyla takım kurun ve en iyi takımı oluşturmak için beceri grubunuzu bir araya getirin. 60 kişilik battle royale oyunlarında diğer 19 takıma karşı savaşın.

Efsanenizin yeteneklerine hükmedin ve kaos ortaya çıktıkça stratejik çağrılar yapın. Mücadele, destansı uçuşlar ve dövüşler oluşturan baş paraşütçe desteği gibi yeni, yenilikçi özelliklerle birlikte gelir.

Bir kahraman gibi yaşayın, bir efsane gibi oynayın. Apex Legends Mobile’ı hemen indirin!

 • Efsanevi Karakterler: Büyüyen güçlü efsaneler listesini keşfedin. Oyun stilinize uyan kahramanı bulmak için çok çeşitli karakterlerden birini seçin. Efsanelerin kendilerine özgü kişiliği, güçlü yanları ve yetenekleri vardır. Kendinizi derin hikayeleri ve karakter profilleri olan evrene bırakın. En sevdiğiniz efsaneleri kendinizi ifade etmek ve öne çıkarmak için benzersiz görünümlerle özelleştirin.
 • Çok Oyunculu Takımlar: Efsanenizi seçin ve diğer iki oyuncuyla takım oluşturun. Ayakta kalan son takım olmak için benzersiz becerilerinizi birleştirin. Takım rollerinde ustalaşmak ve oyuna hükmetmek için arkadaşlarınız ve oyuncularla güçlerinizi birleştirin.
 • Yenilikçi Savaş: Hızlı tempolu savaşlar, daha kısa mücadeleler ve daha heyecan verici oynanış sunuyor. Smart Comms ping sistemi ile bir profesyonel gibi iletişim kurun ve aksiyonda kalın. Herhangi bir nişancı oyununda en seçkin silahlarla zafere giden yolu açın.
 • Stratejik Battle Royale: Efsanenizin yeteneklerine hükmedin. Anında stratejik çağrılar yapın. Her efsanenin benzersiz güçlü yönlerinden yararlanmak için strateji gerekli olacak. Eşsiz egzotik silah, ekipman ve yetenekler cephaneliğinizi ne zaman serbest bırakacağınıza karar verin. Optimize edilmiş kullanıcı arayüzü ve kontrol sistemleri mobil deneyimi güçlendirir.

YORUMLAR