AppChat

AppChat
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

AppChat uygulamasını kullanarak Android cihazınızdaki uygulamaların içerisinden yeni arkadaşlarla sohbet edebilirsiniz.

AppChat uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının mobil cihazlarında tercih edebilecekleri oldukça ilginç sohbet uygulamalarından bir tanesi. Zira klasik sohbet uygulamalarının aksine kullanılan uygulamalar içerisinde bir sohbet penceresi açan AppChat, o uygulamayı kullanan diğer kullanıcılarla aktif olarak sohbet edebilmenizi sağlıyor. Ücretsiz olarak sunulan ve neredeyse her uygulamayla adapte bir şekilde çalışabilen AppChat, böylelikle sizinle aynı anda aynı uygulamalar üzerinde işlemler yapan, aynı oyunları oynayan kullanıcılarla iletişime geçmenize yardımcı oluyor.

Uygulamanın çalışması esnasında bol bol sohbet etme şansınız olsa da bu sohbet penceresi siz istemedikçe önünüze çıkmıyor ve uygulama yahut oyun oynama keyfinizi bozmuyor. Lakin sohbet etmeye başladığınızda muhabbetin heyecanına ortak olup uygulamayı kullanmayı unutma şansınız mevcut. Karşı tarafın gönderdiği mesajları beğenme, onları etiketleme gibi bazı ek özellikler de uygulamanın en dikkat çeken yanları arasında yer alıyor.

Kendi içerisinde bir ekran görüntüsü alma mekanizması barındıran uygulama, kullandığınız uygulamanın ekran görüntüsünü aldıktan sonra onu anında diğer kullanıcılara gönderebilme şansını da size sunuyor. Dilerseniz geçmişte içerisinde bulunduğunuz sohbetleri de yeniden gözden geçirmek ya da diğer kullanıcıların profillerini incelemek de mümkün.

Çalışması esnasında elbette ki internet bağlantısı gerektiren uygulama, çok fazla veri transferi yapmadığı için kotanıza dokunmayacaktır ancak devamlı olarak sohbet etmenin pil ömrünü olumsuz etkileyeceğini de unutmamalısınız. Eğer yeni ve ilginç insanlarla tanışmanızı sağlayacak bir chat uygulaması arıyorsanız göz atmadan geçmemenizi öneriyorum.

YORUMLAR