AppGratis

AppGratis
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

AppGratis size hergün 1 uygulamayı ücretsiz olarak sunan bir uygulamadır

AppGratis kullanıcılara ücretsiz uygulama indirme konusunda yardımcı olan bir mobil uygulamadır.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulama olan AppGratis temel olarak size hergün 1 adet uygulamayı ücretsiz olarak sunuyor. Bu sayede normalde belli bir fiyatla Google Play üzerinde satışa sunulan uygulamalara ücretsiz olarak sahip olabiliyor ve Android cihazlarınıza indirerek kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

AppGratis ile yüzlerce farklı uygulamayı keşfedebilirsiniz. Eğer mobil cihazınız üzerinde kredi kartı kullanmaktan çekiniyorsanız ve uygulamalara para ödemek istemiyorsanız AppGratis'ten faydalanabilirsiniz. Uygulama aracılığıyla birçok farklı oyuna, kamera uygulamasına, kullanışlı yardımcı uygulamalara ve daha birçok farklı uygulamaya ücretsiz olarak erişebiliyorsunuz.

AppGratis sadece uygulamaları ücretsiz sunmanın yanısıra size uygulama indirimleri takip etme konusunda da yardımcı oluyor. Uygulama üzerinden yüzde 90 indirim uygulanan uygulamalara da erişebilirsiniz.

AppGratis size ücretsiz uygulamalar için günde 1 defa bildirim göndermekte. Uygulamanın bunun haricinde herhangi bir bildirim göndermemesi uygulamaya artı puan kazandırıyor.

YORUMLAR