App.net

App.net
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

App.net uygulamasını kullanarak Android mobil cihazlarınızdan en son haber kaynaklarını bildirim olarak alabilirsiniz.

App.net uygulaması, bireysel haberciliğe ve ilgi alanlarına dayalı haber kaynaklarına değer veren Android kullanıcılarının akıllı cihazlarında faydalanabilecekleri ücretsiz haber takibi uygulamaları arasında yer alıyor. Ancak pek çok benzer uygulamanın aksine hem varolan konu bazlı kanalları takip edebiliyor hem de kendi kanalınızı oluşturarak bir takipçi kitlesi oluşturabiliyorsunuz.

Uygulama içerisinde hazır olarak bulunan kanallar belli konular üzerine oluşturulmuşlar ve bu kanallara düşen her yeni gelişme ve haber cihazınızda bildirim olarak yer alıyor. Bu sayede uygulamayı kullanırken her defasında açmak ve haberleri kontrol etmek zorunda kalmıyorsunuz. İsteyen kullanıcılar kendi kanallarını oluşturabiliyor ve takipçilerine yeni ekledikleri haberler hakkında bildirimler de gönderebiliyorlar.

Uygulamanın temiz ve anlaşılır arayüzü kullanımı oldukça basitleştiriyor ancak çoğu içeriğin İngilizce olması biraz rahatsızlık verebilir. Ancak Türk kullanıcılarının kendi açtıkları kanalların artmasıyla birlikte Türkçe haber kaynaklarına ve gelişmelere erişmek de oldukça kolay hale gelecektir.

App.net'te yer alan kanallara üye olmak ve artık bildirim almak istemediğinizde kanallardan ayrılmak da oldukça kolay. Böylece çok fazla kanal takibinden kaynaklanan fazla sayıda bildirimi engellemek mümkün. Uygulama içerisinde bulunan çeşitli sosyal araçları kullanarak takipçilerinizin her zaman kanalın konusu üzerine çıkan haberlerden haberdar olmasını sağlayabiliyorsunuz.

Sık sık bireysel habercilik kaynaklarını takip edenlerin göz atmadan geçmemeleri gereken uygulamalar arasında.

YORUMLAR