Appreciate

Appreciate
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    41

  • Üretici

    Triapodi Ltd

Android cihazlarınızda yeni uygulamalar keşfetmek için kullanabileceğiniz bir uygulamadır.

Appreciate, size yeni uygulamalar keşfetmek istediğinzde önerilerde bulunan ve bunu kişisel tercihlerinize dayanarak yapan bir servis. Daha öncede indirdiğiniz uygulamaları baz alarak size tavsiyelerde bulunan uygulamada liste yapma şansına da sahip olabiliyorsunuz, böylece hepsini bir tıklamayla yükleyebiliyorsunuz.

Arayüzü de gayet hoş ve düzgün olan uygulamada pek çok başlık var. Bunlardan bazılarını günlük size özel, günlük yeni oyunlar, günlük yeni uygulamalar, yerel, kızlar, erkekler, çocuklar, tablet, en iyi uygulamalar, en iyi oyunlar olarak sıralayabiliriz.

Bir uygulamayı açtığınızda ise karşınıza çıkan ekranda genel bakış, açıklama, topluluk, ilgili ve yorumlar gibi seçenekler görebiliyorsunuz. Burada da uygulamanın detaylı açıklamasını ve incelemesine göz atabiliyorsunuz.

Ayrıca uygulamanın güçlü sosyal entegrasyonu sayesinde arkadaşlarınızı ekleyebilir, favori uygulamaları kolayca paylaşabilirsiniz. Kendi hesabınızı açabilir veya Facebook hesabınızı giriş yapmak için kullanabilirsiniz.

Kısaca bu kategorideki bir uygulamadan beklenen her şeyi size sunan bu uygulamayı indirip denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR