AppSlinger

AppSlinger
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

AppSlinger uygulaması sayesinde Android cihazlarınıza en son uygulama ve oyunları hemen indirebilirsiniz.

AppSlinger uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcıların yeni mobil uygulamalar keşfedebilmek için kullanabilecekleri ücretsiz keşif araçları arasında yer alıyor. Her ne kadar aynı işi gören pek çok farklı uygulama olsa da AppSlinger bunların arasından bazı kendine has özellikle ayrılmayı başarabiliyor diyebilirim. Hem basit kullanımlı ve modern görünen arayüzü, hem de kaliteli algoritmasıyla göz atmak isteyebileceklerinizden birisi olacağını düşünüyorum.

Uygulamayı kullanırken hem sahip olduğunuz uygulamalardan faydalanılarak hem de göz attıklarınıza verdiğiniz tepkilere bakılarak neleri isteyebileceğiniz tespit ediliyor ve uygulama bir süre sonra sizin alışkanlık ve zevklerinizi öğreniyor. Bunun yanında bir uygulamayı ikinci defa size göstermemesi sayesinde her defasında aynı uygulamalara bakmak zorunda kalmıyor ve sadece göz atmak isteyebileceklerinizi görüyorsunuz.

Kullanıcının talepleri doğrultusunda gönderilen önerilen uygulamalar, sizi rahatsız etmiyorlar ve sadece talep ettiğiniz müddetçe yeni uygulama önerileri alıyorsunuz. Tinder mantığıyla sola ve sağa kaydırma mekanizmalarından faydalanan AppSlinger, böylece hızlı keşif olanakları yapmaya imkan tanıyor ve uzun uzun kategoriler arasında dolanma gibi zorluklarla başa çıkmanız gerekmiyor.

Uygulamanın aktif bir şekilde çalışabilmesi için elbette internetinizin aktif olması lazım fakat herhangi bir multimedya öğesi olmadığı için 3G üzerinde bile uygulama keşfetme yoluyla internet kotasını bitirmek pek mümkün değil. Eğer yeni uygulamaları en kolay yoldan keşfetmenin yollarını arıyorsanız kesinlikle denemeden geçmemenizi öneriyorum.

YORUMLAR