AppWererabbit Backup 3.10.0 (Android)

AppWererabbit Backup

AppWererabbit Backup
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Türkçe dil desteği olan bu uygulama ile Android üzerinen APK dosyalarını düzenlemeniz mümkün. Yüksek performans vaadeden AppWererabbit Backup geniş kapsamlı seçenekleriyle dikkat çekiyor.

AppWererabbit Backup, birçok araç içeren geniş kapsamlı bir uygulama. Uygulamarınızı ve APK dosyalarınızı yönetmek bu uygulama ile oldukça kolay. Bunun başlıca sebeplerinden biri kolay ve anlaşılır arayüzü. Bir diğer sevindirici haber ise Türkçe dil desteğinin kullanıcılara sunulmuş olması. 

Android cihazınızdaki uygulamaları yüklemek, silmek ve yedeklemek işletim sisteminin sunduğu başlangıç uygulamalarıyla çok zahmetli bir iş olabilir. AppWererabbit Backup sayesinde bu işlem hem daha kısa hem de daha zahmetsiz bir şekilde gerçekleşiyor.

Yapmış olduğunuz her yeni yüklemede SD kartınıza otomatik yedekleme yapabilen bu uygulama sayesinde en ufak bir değişiklikten memnun olmadığınızda geriye dönüş yapmanız mümkün. Uygulamalar için çoklu yedekleme seçeneğini bile destekleyen AppWererabbit Backup, uygulama güncellemeleri hoşunuza gitmediğinde daha eski versiyonların kullanımına devam etmenizi sağlıyor.

Kullanıcıların birçoğu, kullanmak istedikleri uygulamaları Google Play üzerinden indiriyor ama daha fazla seçenek sunulmasından yana olanlar bu uygulama sayesinde APK dosyalarını kendileri kurabiliyorlar, veya bu dosyaları e-posta veya facebook aracılığıyla başkalarına gönderebiliyorlar.

Bu uygulama hem ücretsiz, hem de her türlü reklam faaliyetinden uzak.