APUS Flashlight 1.1.0 (Android)

APUS Flashlight

APUS Flashlight
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

APUS Flashlight ücretsiz olarak sunulan ve mobil cihazı adeta bir fenere dönüştürebilen bir uygulama.

APUS Flashlight, Android cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz ücretsiz bir fener uygulaması olarak öne çıkıyor. Akıllı telefonların kullanım alanlarının artmasıyla birlikte üreticiler de bu fırsatı iyi bir şekilde değerlendirmeye ve kullanıcıların gündelik yaşamlarında karşılaşabilecekleri sorunlara çözümler sunmaya çaba harcıyorlar.

APUS Flashlight da bu kapsamda harcanan çabanın sonuçlarından bir tanesi. Karanlık ortamlarda mobil cihazdan parlak ışık elde eden bu uygulama ile hiçbir zaman karanlıkta kalmayacaksınız. Uygulamanın en iyi yanlarından bir tanesi de mors alfabesi kodlarıyla tasarlanmış haberleşme modu. Feneri tıpkı bir iletişim aracı olarak kullanan APUS Flashlight sayesinde yardıma ihtiyacınız olduğunu fenerin yanıp sönme frekansıyla karşı tarafa iletebilirsiniz.

Batarya dostu yapısı ile uyuglama çok fazla pil tüketmiyor. Elbette çok uzun süreli kullanımlarda batarya ömrünü etkileyecektir fakat kayda değer bir pil kaybı olmayacaktır. Eğer sık sık elektriğin kesildiği bir bölgede yaşıyorsanız APUS Flashlight'ı deneyebilirsiniz.

YORUMLAR