Arcane Battlegrounds

Arcane Battlegrounds
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    236

  • ÜRETİCİ

    Spacetime Games

Android mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz keyifli ve heyecanlı bir online strateji oyunu Arcane Battlegrounds'u deneyin.

Arcane Battlegrounds, Android akıllı telefon ve tabletlerde oynanabilecek online strateji oyunları arasında yer alıyor ve Arlor dünyası içerisinde kendi krallığınızı oluşturarak diğer oyunculara karşı büyük bir mücadele içerisine girebiliyorsunuz. Oyunda sahip olduğunuz kale, yaptığınız binalar, işçiler ve askerler sayesinde en güçlü krallığı elde etmek tamamen sizin elinizde diyebilirim.

Güzel hazırlanmış grafik ve animasyonlar, oyundaki krallığınızı gerçekten yönettiğiniz hissini verebiliyor. Tabii ki bu kalite savaşlara da yansıyor ve diğer oyuncularla yaptığınız savaşları izlemek oldukça keyifli hale geliyor.

Kalemizi savunmak için sadece askerlerimizden değil, aynı zamanda savunma binalarından da faydalanabiliyor, böylece çeşitli kombinasyonlar deneyerek daha iyi sonuçlar elde edebiliyoruz. Eğer tek başınıza yaptığınız savaşlarda yetersiz kaldığınızı düşünüyorsanız bir ittifak dahi kurabilir, arkadaşlarınızla aynı ittifak içerisinde mücadele edebilirsiniz.

Oyunun geçtiği evrende büyücüler, savaşçılar hatta ejderhalar olduğu için hazırladığınız birliklerin de oldukça renkli olduğu kesin. Zira farklı birimleri birbirlerine destek olarak hazırlayabiliyor, saldırınızı koordine edebiliyorsunuz.

Son zamanlarda yayınlanmış zevkli ve heyecanlı online strateji oyunlarından birisi olduğu için kesinlikle göz atmanız gerektiğini düşünüyorum.

YORUMLAR