Archangel

Archangel
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Archangel eğlenceli bir aksiyon RPG oyunudur

Archangel en başarılı Android oyunlarının geliştirilmesinde kullanılmış olan Unity oyun motoru ile geliştirilmiş aksiyon RPG türünde bir Android oyunudur.

Archangel'ın hikayesi cennet ile cehennem arasındaki ebedi savaşa dayanmaktadır. Cehennemin hizmetkarları iki taraf arasındaki dengeyi hiçe saymış ve dünyaya izinsiz bir şekilde adım atmıştır. Dünyayı istila eden bu cehennem temsilcilerine karşı Cennet'in bir savaşçı göndermesi gerekmektedir. Bu savaşçı ise yarı melek ve yarı insan olan Archangel'dır.

Archangel'da amacımız yarı melek yarı insan kahramanımızı kontrol ederek cehennem istilasına son vermektir. Fakat bunun için kahramanımız en az cehennem hizmetkarları kadar acımasız ve sert olmalıdır ki Cehennem Cennet'in önünde tekrar isyan başlatamasın.

Archangel Android cihazlarda görebileceğiniz en kaliteli grafiklere ve fizik motoruna sahip oyunlardan biridir. Oyun bolca aksiyon sunuyor ve kolay ve yaratıcı dokunmatik kontrol yapısıyla keyifle oynanabiliyor.

Archangel'da yakın dövüşte silahlarımızla düşmanlarımızı kesip biçebileceğimiz gibi oldukça ilginç büyüleri de kullanabiliyoruz. Savaşta mağlup ettiğimiz düşmanlarımızı dirilterek yine düşmanlarımızın üzerine gönderebildiğimiz gibi ateş ve buz gibi elementlerin gücüne sahip büyülerle toplu kıyımlar yaratabiliyoruz.

Archangel'da 30'un üzerinde bölümde cehennem güçleri ile savaşırken yeni be büyülü silahlarıi, zırhları ve diğer ekipmanları keşfedebiliyoruz. Bulut sistemine sahip oyun, oyundaki ilerlemenizi kaydederek farklı cihazlarda kaldığınız yerden devam etmenize imkan tanımakta.

 

YORUMLAR