Art Drawings: Ghibli Anime

Art Drawings: Ghibli Anime
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Art Drawings: Ghibli Anime ile anime tarzındaki çizimlerin nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz

Art Drawings: Ghibli Anime kullanıcılara birbirinden güzel anime türünde çizimler yapma imkanı veren bir mobil çizim uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulama olan Art Drawings: Ghibli Anime, ünlü Japon anime yapımcısı Hayao Miyazaki'nin başyapıtları olan Sprited Away ve Castle in the Sky gibi anime filmlerinde gördüğünüz anime karakterlerini çizmenize yardımcı oluyor. Uygulama sadece çizim yapmanıza imkan veren bir uygulama olmaktan öte içerisinde, çok sayıda farklı çizim dersleri içeren bir rehber ve eğitici olarak tasarlanmış. Bu çizim dersleri uygulama içerisinde kategoriler altında toplanmış ve kullanıcılar bu kategoriler altından diledikleri türü seçerek çizim derslerine başlayabiliyorlar.

Art Drawings: Ghibli Anime kullanıcılara çizimleri nasıl yapacaklarını adım adım görsel olarak anlatıyor. Uygulama içerisindeki çizim dersleri hem yeni başlayan, hem de ileri seviyedeki çizim meraklılarına hiap ediyor. Yediden yetmişe tüm kullanıcılara hitap eden bu güzel çizim uygulaması eğer anime türü çizimlere ilgi duyuyorsanız kaçırmamanız gereken bir yapım.