Artie

Artie
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Artie eğlenceli bir mobil platform oyunudur

Artie eğer mobil cihazlarınızda klasik tarzda bir platform oyunu oynamak isterseniz size bolca eğlence sunabilecek bir oyun.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Artie'de minik ve sevimli bir penguenin maceraları konu alınıyor. Biz oyunda bu pengueni yönlendirerek tehlikelerden kurtulmasını ve hikaye boyunca ilerlemesini sağlıyoruz.

Artie temel olarak mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir Mario oyunu olarak tanımlanabilir. Oyun hem görünüm olarak hem de oynanış olarak Mario'ya çok yakın. Değişen tek şey ise oyundaki ana kahramanın Artie adlı bir penguen olması. Oyundaki bölümlerde çukurların üzerinden atlıyoruz, kaplumbağaların ve diğer düşmanların üzerine zıplayarak onları yok ediyoruz, borulardan çıkan etobur bitkilerden kaçıyoruz ve soru işaretli tuğlalara çarparak altın topluyor veya mantarları yiyerek büyüyoruz. Oyundaki altın toplama sesi ise Mario'nun klasik altın toplama sesi.

2 boyutlu renkli grafiklerle süslenmiş oyun, mobil cihazlarında Mario oynama keyfi yaşamak isteyenlerin kaçırmaması gereken bir yapım.