Asparagus 1.0.9 (Android)

Asparagus

Asparagus
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Asparagus uygulaması ile Android cihazlarınızda ücretsiz olarak yemek tarifi koleksiyonunuzu tutabilirsiniz.

Asparagus uygulaması, Android akıllı telefon, tablet ve saatlerinde bir yemek tarifi uygulamasına sahip olmak isteyenlerin kullanabilecekleri ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor ve Android 5.0 ile birlikte gelen materyal tasarım anlayışını oldukça etkili bir şekilde kullanıyor. Dolayısıyla uygulamanın göze oldukça güzel görünen ve kullanışlı bir arayüz tasarımına sahip olduğunu söyleyebilirim.

Fakat uygulamayı diğer tarif uygulamalarından ayıran en büyük nokta, kendi içerisinde herhangi bir tarif barındırmaması. Uygulamayı kullanırken bir tarif biriktirme uygulaması olarak kullanmanız gerekiyor ve bu nedenle tarif sitelerinde gezerken, ekrandaki tarifi uygulamayla paylaşmanız gerekiyor. Paylaştığınız tarif görseli, malzemeleri ve açıklamasıyla birlikte kişisel tarif koleksiyonunuzda yer alacaktır.

Koleksiyonunuza eklenen tarifler bulut depolama servislerinde yedeklendikleri için aynı hesabı kullandığınız tüm Android cihazlarınızdan erişilebilir olacaklardır. Uygulamanın kendi dili İngilizce olsa da Türkçe sitelerden yemek tarifi eklerken de herhangi bir sorun yaşanmıyor. Dolayısıyla arayüzdeki dile çok fazla takılmamak gerekiyor.

Telefon ve tabletlerin yanında Pebble da dahil olmak üzere akıllı saatleri desteklemesi sayesinde kolunuzda takılı duran saatinizden bile tariflerinizi okuyabilir ve pişirebilirsiniz. Yemek tarifi koleksiyonu gerçekleştirmek isteyenlerin göz atmaları gereken uygulamalar arasında.

YORUMLAR