Atomas 1.6 (Android)

Atomas

1.6
Atomas
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Atomas, Android cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz eğlenceli, farklı ve ücretsiz bir bulmaca oyunu.

Atomas, atom parçalarını bir araya getirerek kimyasal elementlerle birlikte oynayacağınız farklı ama bir o kadar da eğlenceli bir Android bulmaca oyunu.

Sadece hidrojen ile başlayacağınız oyunda ilk olarak 2 hidrojen atamu ile helyum elde edeceksiniz. 2 helyum atomunuz ile ise 1 lityum atomu yaparak bu şekilde devam etmeniz gerekiyor. Amacınız ise altın, platin ve gümüş gibi değerli elementler elde etmek.

Anlatırken kulağa kolay gelmesine rağmen oyunda dikkat etmeniz gereken nokta, oyunu oynadığınız dünyanın çok kalabalıklaşmaması. Yani atomların sayılarını belirli bir sınırda tutmanız ve onları birleştirmeniz gerekiyor. Aksi halde atomlar kalabalıklaşırsa patlıyor ve oyun sona eriyor. Bu nedenle yapacağınız birleştirmelere iyi karar vermeniz gerekli.

Çok aşırı zor olmayan fakat eğlenmenizi ve keyifli vakit geçirmenizi sağlayan oyun sayesinde dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde bulmaca oyunu oynayabiliyorsunuz.

Modern ve şık bir tasarıma sahip olan oyunu Android mobil cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR