AudioPocket 2.8.7 (Android)

AudioPocket

AudioPocket
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

AudioPocket videoları arka planda oynatmanıza yardımcı olan bir uygulamadır

AudioPocket eğer müzik dinlemek için YouTube gibi video servislerinden faydalanıyorsanız oldukça işinize yarayabilecek bir mobil müzik çalar.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir medya oynatıcı olan AudioPocket temel olarak herhangi bir kesintiye uğramadan video servislerinde yer verilen müzikleri arkaplanda oynatmanızı mümkün kılıyor. Normalde mobil cihazınızda bir video servisini açtığınızda videoyu oynatmak ve videodaki müzikleri dinlemek başka bir işlem yaparken mümkün olmuyor ve ekran kilidi cihazınız boş kalınca kapanıyor. İşte AudioPocket bu problemi ortadan kaldırmakta.

AudioPocket ile YouTube müzik dinleme ve diğer video servislerinden müzik dinleme işini arka planda gerçekleştirmek için dinlemek istediğiniz videoyu AudioPocket uygulamasıyla paylaşmanız yeterli. Oluşturulan çalma listesi tıpkı Android cihazınızın dahili müzik çalarında oynatılıyormuş gibi oynatılıyor ve ekran kilidiniz kapansa bile müzik oynatma işi devam ediyor. AudioPocket farklı video servislerini destekliyor ve oynatma geçmişinizi kaydedebiliyor.

YORUMLAR