Auro 1.11 (Android)

Auro

Auro
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz orijinal bir strateji oyunudur.

Auro, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz orijinal ve farklı bir strateji oyunudur. Aynı zamanda rol yapma oyunlarından da esintiler görebileceğimiz oyunda turn-based yani sıra tabanlı bir strateji izliyorsunuz.

Oyunda 12 yaşında Auro isimli bir prensi canlandırıyorsunuz. Amacınız ise erkekliğe geçiş ritüeli için tıkanmış bir boruyu temizlemek. Her ne kadar anlatınca komik görünse de oynayınca ne kadar eğlenceli olduğunu göreceksiniz.

Bu amacı gerçekleştirmek için de bazı yaratıklarla karşılacak ve onları yenmeye çalışacaksınız. Bunu da her levelde rastgele üretilen haritalarda yapacağınızdan, hiçbir zaman aynı şeylerle karşılaşmayacaksınız.

Bu yüzden de hiç sıkılmadan çok uzun süre oynayabileceğiniz oyuna verdiğiniz paraya değdiğini göreceksiniz. Ayrıca pixel art retro tarz klasik grafikleri de, bu tarza meraklı olanların beğeneceği yönlerinden bir tanesi.

Oyuna ilk başladığınızda size nasıl oynayacağınızı öğretecek bir rehber olduğundan da hiç zorlanmadan oynamaya başlayacaksınız.

Pek çok farklı karakteri, orijinal oyun tarzı ve canlı, aksiyon dolu oyun yapısıyla beğeneceğinizi düşündüğüm Auro'yu denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR