AutoCAD 360 2.0.2 (Android)
AutoCAD 360
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    14,908

  • Üretici

    Autodesk Inc

AutoCAD programının işlevlerine Android mobil cihazlarınızda da ihtiyaç duyuyorsanız ücretsiz olan AutoCAD 360'ı kullanabilirsiniz.

AutoCAD programını kullananlar özellikle bilgisayar başında olamadıklarında kullanabilecekleri alternatiflerin yoksunluğundan dolayı sıkıntı yaşayabiliyorlar. AutoCAD 360 uygulaması ise Android akıllı telefon ve tabletlerde bu eksikliği çekmemeniz için hazırlanmış uygulamalardan bir tanesi ve AutoCAD'in resmi üreticisi Autodesk tarafından hazırlanmış.

Bilgisayarda hazırladığınız 2D ve 3D dosyaları kolayca uygulamayı kullanarak açabilir ve aynı zamanda online hesabınıza yükleyebilirsiniz. DWG dosyalarının tüm yönlerini görebilmenizi sağlayan AutoCAD 360 aynı zamanda zoom olanaklarına ve yönünüzü belirlemek için GPS kullanımı özelliğine de sahip.

Snap aracını kullanarak şekilleri çizebilmenin ve düzenleyebilmenin yanında dilediğiniz gibi seçebilir, taşıyabilir, döndürebilir ve boyutlandırabilirsiniz. Çizimlerinizin üzerine yazılar ile notlar düşmek de mümkün olduğu için oryantasyonunuzu hızlıca yapabilirsiniz. Uygulamanın özelliklerinin daha da geliştirilmesi için aylık ve yıllık abonelik seçenekleri de uygulama içerisinde yer alıyor.

YORUMLAR