AVAILO

AVAILO
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

AVAILO, profesyonellere hitap eden bir Android uygulaması ve tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor. Takım projelerinde yer alan kullanıcılara yönelik hazırlanan bu uygulama sayesinde takımımızda yer alan tüm birimlerle efektif ve hızlı bir şekilde haberleşebiliyoruz.

Uygulamanın temel özelliği email hesaplarını, paylaşılan dosyaları ve gönderilen mesajları tek bir yerde topluyor olması. Bu sayede müşterilerimizle veya takım arkadaşlarımızla olan mesaj ve email trafiğini daha kolay ve organize bir şekilde yürütebiliyoruz.

Uygulama marketlerde her ne kadar bu amaçlara hizmet eden birçok uygulama olsa da AVAILO tüm görevleri tek bir yerde topluyor ve ekstra bir uygulamaya ihtiyaç bırakmıyor. Mesajlaşmalara ve email gönderimlerine ek olarak dosya paylaşma işlemlerimizi de bu uygula üzerinden gerçekleştirebiliyoruz.

Sade ve kolay anlaşılır arayüzü ile tam anlamıyla öğrenmesi birkaç dakikadan fazlasını almıyor. Takım arkadaşlarınızı ve müşterilerinizi daha verimli bir şekilde yönetmek istiyorsanız AVAILO'ya göz atabilirsiniz.

YORUMLAR