Avon Brochure 1.0.7 (Android)

Avon Brochure

Avon Brochure
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Avon Brochure ile Avon kataloğu mobil cihazlarınıza taşınıyor

Avon Brochure, Android mobil cihaz kullanıcılarına Avon kataloğuna erişerek kolayca Avon ürünlerinin siparişini verebilme imkanı tanıyan resmi ve ücretsiz olarak kullanılabilen Avon uygulamasıdır.

Dünyanın en büyük güzellik ve kozmetik firmalarından olan Avon makyaj malzemelerinden bakım ürünlerine ve parfümlere kadar birçok farklı kozmetik ürününü tüketicilere sunmaktadır. Genelde Avon ürünlerinin siparişlerini verebilmek için öncelikle Avon ürünleri hakkında fikir sahibi olmamızı gerektiren kataloglar sunan Avon bu hizmetini şimdi mobil cihazlar için de sunuyor. Böylece en yeni ve en güncel Avon ürünlerine mobil cihazlarımızdan ve gittiğimiz her yerden erişebiliyoruz.

Avon Brochure Avon ürünlerinin alışverişini yapmayı da oldukça kolay hale getiriyor. Uygulama aracılığıyla e-posta adresiniz yardımıyla Avon temsilcinize ulaşabiliyorsunuz ve sipariş verebiliyorsunuz. Ayrıca Avon Brochure lokasyonunuza göre arama yapabiliyor ve size en yakın Avon temsilcisine ulaşmanıza imkan tanıyor.

Avon Brochure ile istek listeleri hazırlamanız da mümkün. Uygulama aracılığıyla hazırlayacağınız istek listelerini Avon temsilcinize iletebiliyorsunuz ve siparişlerini verebiliyorsunuz.

Avon Brochure müşterilerin yanında Avon temsilcileri için de kullanışlı özellikler sunuyor. Avon temsilcileri uygulama aracılığıyla işlerini internet üzerinden yürütebilmekte ve ek gelir elde edebilmekte. Müşterilerin temsilcilere daha kolay ulaşmasını sağlayan uygulama yeni siparişlerin sayısını arttırıyor. Bunun yanında gittiğiniz her yerde Avon kataloğu yanınızda oluyor, yeni Avon ürünlerinden ve kampanyalarından haberdar olabiliyor ve müşterilerinizle anında paylaşabiliyorsunuz.

YORUMLAR