Aworded 3.2.4 (Android)
Aworded
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    138

  • Üretici

    Etermax

Aworded, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz çok oyunculu bir kelime oyunudur.

Aworded, 2012 yılında App Store'un en iyi oyunu seçilmiş ve 20 milyonun üzerinde indirilmeye sahip bir kelime oyunu. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizden rahatlıkla oynayabileceğiniz oyunda, kendi arkadaşlarınıza veya karşınıza rastgele gelen rakiplere karşı kazanmaya çalışıyorsunuz. Çok oyunculu yapısıyla oldukça hoşuma gittiğini söyleyebilirim.

Aworded oyununu istediğiniz zaman istediğiniz kişiye karşı oynayabilirsiniz. Oyun sofistike bir arayüzle karşımıza geliyor ve ilk andan itibaren bağımlısı oluyorsunuz. Çapraz bir kelime tahtasında eşzamanlı olarak oynayabileceğiniz bu oyunda amacımız en iyi hamleyi yapmak oluyor. Doğru kelimeleri oluşturmak tamamen sizin kelime bilginize kalmış. Eğer bu konuda kendinize güveniyorsanız hemen indirmenizi öneririm.

Oyun 16 farklı dilde oynanabiliyor ve maalesef aralarında Türkçe yok. 2012 yılında en iyi oyun seçilmiş bir yapımın neden bu konuya el atmadığını merak ediyorum fakat yine de iyi yanından bakalım. İngilizce kelime haznenizi geliştirmek isterseniz oyunun size gerçekten faydası oluyor. Zaten bu alanda iyiyseniz hiç zorluk çekmeden rakiplerinizi alt edebilirsiniz. 

Aworded oyununun eski adının Apalabrados olduğunu da hatırlatmadan geçmeyelim. Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu oyunu denemenizi kesinlikle öneririm. 

YORUMLAR