Ayakashi: Ghost Guild

Ayakashi: Ghost Guild
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir kart oyunudur.

Ayakashi: Ghost Guild, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz heyecanlı bir kart toplama oyunudur. Popüler kağıt ve slot oyunlarının yapımcısı Zynga tarafından geliştirilen oyun, farklı bir tarza sahip.

Kart toplama ile rol yapmayı bir araya getiren oyunda şeytanları ve hayaletleri avlayan bir avcı kılığından oynuyorsunuz. Bunu yapmak için de rakibinizi şeytan olarak görmeli ve onu kartlarınızla yenerek kendi destenize katmalısınız. Ayrıca kartlar burada da birbirleriyle birleşerek daha güçlü kartlar da oluşturabiliyorlar.

Oyunda çevrimdışı tek başınıza oynayabileceğiniz bir hikaye modu ile birlikte bir de çevrimiçi diğer oyuncularla oynayabileceğiniz mod var. Oyun, benzer kart oyunlarına oranla biraz daha anlaşılır ve kolay olduğundan bu tarza başlamak isteyenler için ideal diyebilirim.

Oyunda hayaletleri kartlarınıza eklemek için kullanabileceğiniz üç yol var. Birincisi hikayeyi takip ederek ve bütün taşları toplayarak, ikincisi hayaletlerle pazarlık yaparak, üçüncüsü de diğer kartlarla birleştirerek.

Manga tarzı grafikleri de hayli etkileyici olan oyunu, kart oyunu sevenlerin beğeneceğini düşünüyorum. Eğer siz de bu tarz oyunları seviyorsanız, Ayakashi: Ghost Guild'e göz atmanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR