Baby Caring

Baby Caring
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    2,029

  • ÜRETİCİ

    Girls Games Only

Baby Caring, Android cihazlarınız üzerinde sevimli ve ufak çocuklara bakmanız ve onlarla ilgilenmeniz gereken eğlenceli ve eğitici bir oyundur.

Bebekleri ve küçük yaştaki çocukları herkes sever. Fakat bebeklerin bakımı ve ilgilenmesi zahmetli bir iştir. Sürekli gözünüzün üstünde olması gerekiyor. Bu işi Android telefon ve tabletleri üzerinde test etmek isteyen kişiler için geliştirilen oyun Baby Caring, özellikle çocuklar tarafından oldukça seviliyor.

Oyundaki amacınız bebeğin bakımını yapmak ve ona ilgi göstermek. Bakım ve ilgi göstermenin içine dahil olan işler ise, beslemek, uyutmak ve diğer günlük bebek aktiviteleri.

Okulda, iş yerinde yada evde rahatlıkla oynayabileceğiniz oyunda bir süre sonra farkedeceksiniz ki, bebeklerin bakımı oldukça zahmetli ve zor. Oyunda bebeğinizin mutlu olması için gerçekten onun annnesi gibi düşünerek hareket etmelisiniz.

Yemek yedirme ve uyutma dışında banyoda yıkayabileceğiniz çocukları kurulamayı unutmayın. Kardeşi olacak olan çocuklara yada yeni çocuk sahibi olacak olan annelere şiddetle öneririm. Bebek bakımının ne kadar zor bir iş olduğunu anlamaları ve aynı anda öğrenmeleri için bu oyunu oynayabilirler.

Sizde mobil cihazınız üzerinde bir sanal bebek büyütmek istiyorsanız, Baby Caring oyununu ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR