Baby Soother 7.0 (Android)

Baby Soother

7.0
Baby Soother
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Baby Soother, bebeğinizin daha kolay ve rahat bir şekilde uyuması için geliştirilen ücretsiz bir Android uygulamasıdır.

Baby Soother, bebeğinizin en sevdiği sesleri dinleyerek rahat ve kolayca uyumasını sağlamak amacıyla hazırlanmış bir Android uygulamasıdır.

Genel olarak rahatlatıcı müzikler ile dolu olan uygulama, bebeğinizin uyumasına yardımcı olabilmek için bir çok düşük frekanslı ses bulunduruyor. Bu sesler sahip olduğu rahatlatma etkisiyle birlikte, bebeklerinizin ağlamayı bırakmasını ve rahatça uyumasını sağlamaktadır.

13 Farklı ses seçeneğinden bebeğinizin en çok hoşuna gideni seçerek, tekrar etme özelliğini açabilir ve böylece bebeğiniz uyuyana kadar rahatlamasını sağlayabilirsiniz.

Saç kurutma makinesi, çamaşır makinesi, kalp atışı, saat sesi ve okyanus dalgaları gibi sesler içerisinden bebeğinizin en çok rahatlamasını ve sakinleşmesini sağlayanı bularak uyku zamanı geldiğinde açabilir ve dinletebilirsiniz.

Bebeklerinizin özellikle küçükken yaşadığı uyku ve ağlama problemlerini ortadan kaldırabilecek olan Baby Soother uygulamasını ücretsiz olarak Android telefon ve tabletlerinize yükleyerek kullanmanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR