Backflip Madness 1.1.2 (Android)

Backflip Madness

Backflip Madness
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Backflip Madness, akrobatik hareketler yaparak eğlenebileceğiniz oynaması son derece heyecanlı bir Android oyunu.

Backflip Madness, farklı yerlerde akrobatik hareketler ile şov yapacağınız eğlenceli bir Android oyunu. Eğer akrobasiye ilginiz varsa yada farklı oyunlar oynamak istiyorsanız bu oyun sayesinde hem güzel vakit geçirebilir hem de eğlenebilirsiniz.

Yaparken kendinizin bile şaşıracağı akrobasi hareketleri içinde geriye taklalar ve saltolar yapacaksınız. Oyunun en güzel yanı ise bu hareketleri her defasında farklı bir yer ve mekanda yapmanız. Aksi taktirde oyundna çok daha hızlı sıkılabilirdiniz. Gerçekçi hareketler sayesinde heyecanlı bir oyun yapısına sahip olan Backflip Madness'daki amacınız çok basit. Şovunuzu en iyi şekilde yapmak. Şovun iyi olması için ise tehlikeli ve etkileyici akrobasi hareketleri yapmanız gerekiyor.

3 farklı zorluğa sahip olan oyunda başarımları elde etmek için oldukça uğraşabilirsiniz. Yaptığınız tüm hareketleri yeniden izleme fırsatı bulunuyor. Bu sayede hareket halinde neler olup bittiğini detaylı olarak izleyebiliyorsunuz. Ücretli olmasına rağmen vereceğiniz 2 TL'yi hakketiğini düşündüğüm oyunu mutlaka satın alarak oynamanızı tavsiye ederim.