Bacterial Takeover 1.3.4 (Android)

Bacterial Takeover

Bacterial Takeover
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Alışılmış savaş oyunlarının aksine bakteriler ile yapılan biyolojik savaşları içermektedir.

Mobil oyun dünyasında simülasyon kategorisinde yer alan Bacterial Takeover-Rölanti Klikleyici, alışılmış savaş oyunlarından farklı olarak tasarlanmış sıra dışı bir oyundur. Bakterilerin ve minerallerin yer aldığı güçlü bir ordu ile sıra dışı biyolojik savaşlar sizleri bekliyor. 

Gezegenleri yok edebilmek için ölümcül bakteriler geliştirebileceğiniz bu oyunda, kuracağınız bakteri kolonileri ile evrenin tüm hakimiyetini ele geçirebilirsiniz. Kolonilerinizi geliştirerek ve yükselterek güçlü bir bakteri ordusuna sahip olabilirsiniz.

Oyun içerisinde gezegenleri yok etmek için kullanacağınız milyonlarca bakteri ve güçlü minerallerin yer aldığı birçok hazine bulunmaktadır. Ayrıca birçok farklı gezegene ve kara deliğe de ulaşabileceğiniz bu oyunda, çeşitli özelliğe sahip bakteriler üretebilir, bu bakterileri ışınlayabilir ve mutasyon geçirmelerini sağlayabilirsiniz. Gezegenleri yok etmek için ihtiyacınız olan tek şey yenilmez bir bakteri kolonisidir. Ürettiğiniz ve geliştirdiğiniz ölümcül bakteriler ile gezegenlere karşı biyolojik bir savaş açabilirsiniz. 

Android ve İOS sürümleri ile ücretsiz olarak hizmet veren Bacterial Takeover-Rölanti Klikleyici, 1 milyondan fazla kişi tarafından tercih edilen eşsiz bir oyun olarak dikkat çekmektedir.
 

YORUMLAR