BallTune 1.3 (Android)

BallTune

1.3
BallTune
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    73

  • Üretici

    Egos Ventures

BallTune uygulaması ile Android akıllı telefonunuzu kullanarak futbol topunuzun basıncını ölçebilirsiniz.

BallTune uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz en ilginç uygulamalardan bir tanesi ve bilhassa futbolla ilgilenenlerin hoşuna gidecektir. Temel olarak elinizde bulunan topun ne kadar şişirildiğini ölçebilen uygulama, böylece keyifli bir şekilde futbol oynayabilmek için futbol topunuza ne kadar hava basmanız gerektiğini size bildiriyor.

Bu işlem için telefonunuzun kamerasından faydalanan uygulama, topun belli bir yükseklikten düştüğünde sergilediği davranışları gözlemliyor ve böylece topun doğru hava basıncına sahip olup olmadığını belirleyebiliyor. Uygulama hazırlanırken gerçekleştirilen testlerden elde edilen istatistikler bu konuda uygulamaya yardımcı oluyor ve standartlara uygun bir futbol topu için çok küçük yanılma payları mevcut.

Fazla şişmiş bir futbol topunun hem vücut uzuvlarına zarar verebildiği hem de kafa vuruşlarında beyin hasarlarına sebep olduğu biliniyor. Bu nedenle arkadaşlarınızla bile olsa oynarken topunuzun doğru hava miktarı ile dolu olması gerektiğini unutmamalısınız.

Ayrıca topun az veya fazla şiştiğinde büyük karakteristik değişiklikler sergilemesi sebebiyle doğru hava miktarına ulaşmak oyun ve egzersiz kalitenizi de etkileyecektir. Eğer top basıncını ölçmek için pahalı ekipmanlara para vermek istemiyor ve en kolay yoldan sonuçları görmek istiyorsanız kesinlikle denemeniz gerekenlerden bir tanesi diyebilirim.

Uygulamanın arayüzü çok kolay kullanılır bir yapıda hazırlanmış ve ayrıca ücretsiz olarak sunulduğu için tüm spor severlerin tercihleri arasında yer alacaktır.

YORUMLAR