Bamba

Bamba
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bamba, keyifle oynayabileceğiniz ilginç bir beceri oyunu.

Bamba, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz orijinal bir beceri oyunu. Aynı kategoride bulunan rakiplerinden benzersiz yapısı ile sıyrılan Bamba'da tehlike platformlar ve gerilmiş ipler üzerinde dengede durmaya çalışan bir akrobatın kontorlünü ele alıyoruz.

Oyunda gelişmiş bir fizik motoruna yer verilmiş ve bu fizik motoru oyunun genel kalite algısını bir seviye yukarı taşıyor. Buna ek olarak grafikler de bu tarz bir oyundan beklenen kaliteyi vermekte zorluk çekmiyor.

Bamba'da son derece kolay kullanılan bir kontrol mekanizmasına yer verilmiş. Ekrana dokunduğumuz zaman karakterimiz yön değiştiriyor. Bu sayede platformun dışına çıkmadan mümkün olduğu kadar uzun süre ayakta kalmaya çalışıyoruz. Bamba'da çok sayıda farklı bölüm bulunuyor. Bu bölümlerden istediğimizi seçerek mücadele edebiliyoruz.

Bamba'da toplam 25 farklı bölüm bulunuyor ve bu bölümler git gide zorlaşan bir zorluk seviyesine sahip. Bölümlerin beş ayrı dünyada sunulduğunu da eklemeden geçmeyelim.

YORUMLAR