Bandhook 1.2.8 (Android)

Bandhook

Bandhook
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bandhook uygulaması sayesinde ücretsiz olarak Android cihazlarınızdan yeni müzik ve grupları keşfedebiliyorsunuz.

Bandhook uygulaması, müzik dinlemeyi seven Android kullanıcılarının, en sevdikleri şarkıcılar ve gruplara dair yeni içerikleri keşfedebilecekleri ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor. Temel olarak bir müzik dinleme uygulaması olmadığını ve daha çok yeni müzikleri keşfetmek ve sanatçılar hakkında bilgiler edinmek için kullanıldığını da hatırlatalım. Sahip olduğu arayüzün oldukça sade ve görsellerle desteklenmiş olması sayesinde kullanırken herhangi bir sıkıntı yaşamanız da imkansız.

Uygulamanın sunduğu bu içerikleri kısaca listelersek;

  • Benzer sanatçılar hakkında öneriler
  • Klipler ve ropörtajlar
  • En son fotoğraflar
  • Diskografi ve şarkı önizlemeleri
  • Biyografiler ve grup üyeler hakkında veriler

Uygulama içerisinde yer alan bu bilgiler şimdilik maalesef İngilizce olarak sunuluyorlar ancak çok ağır bir dil kullanılmaması sebebiyle oldukça kolay bir şekilde anlayabileceğinizi düşünüyorum. Ayrıca, kendi içerisinde direkt olarak müzik oynatma seçeneği barındırmasa da, popüler müzik uygulamalarına giden parça bağlantılarını sunması sayesinde Spotify gibi servislerden parçayı hemen dinlemeye başlayabiliyorsunuz.

Dinlediğiniz ve ilgilendiğiniz müzikleri bir süre sonra öğrenmeye başlayan uygulama, böylece size her zaman en uygun sanatçı ve albümleri önermeye başlıyor. Özellikle yeni parçaları keşfetmek isteyenlerin beğeneceklerini düşünüyorum.
Çalışması esnasında internet bağlantısı gerektirmesi ise maalesef dezavantajları arasında ancak bu kadar çok müzik bilgisini içerisinde barındıran bu tipte bir uygulamanın maalesef internet olmadan çalışması da pek mümkün değil. Müzik tutkunlarının göz atmadan geçmemeleri gerektiğine inanıyorum.

YORUMLAR