Barn Yarn

Barn Yarn
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Barn Yarn, hem çiftlik hem de gizli obje oyunlarını bir araya getiren başarılı ve detaylı bir ücretsiz Android oyunu.

Barn Yarn, mükemmel hikayesi ile sizi başına bağlayacak olan bir Android çiftlik simülasyonu. Fakat oyun sadece çiftlik simülasyonundan ibaret değil. Oyun içerisinde aynı zamanda gizli obje oyunu da entegre edilerek çok detaylı ve kapsamlı bir oyun oluşturulmuş.

Oyunun kısaca hikayesinden bahsetmek gerekirse, Tom ve Joe adlı karakterleri kontrol edeceğiniz oyunda, komşunuzdan eski ve tamire ihtiyaç duyan bir çiftlik satın alıyorsunuz. Bu noktadan itibaren başlayan çiftlik maceranızda Tom ve Joe'ya yardım ederek çiftliklerini ilk olarak tamire ve sonrasında güzelleştirmeye yardım etmeniz gerekiyor. Soğuk kış aylarına dayanıklı hale getirmeniz gereken çiftlik için paranız yettiği sürece 60'dan farklı dekor eşyası alarak daha da güzel görünmesini sağlayabilirsiniz.

Android telefon ve tablet sahiplerine ücretsiz olarak sunulan oyunun limiti bulunuyor. Maceranın tamamını yaşamak için deneme sürümünün sizi durdurduğu yerde geri kalanını oynamak için satın almanız gerekiyor.

Çiftlik simülasyonu ve gizli obje bulma oyunu olma dışında, içerisinde minik oyunlar barındıran Barn Yarn oldukça detaylı ve büyük boyutlu bir oyun. Bu nedenle günübirlik yükleyerek bitirebileceğiniz bir oyun değil. Bu nedenle yükledikten sonra uzun süre boyunca keyifli bir şekilde oynayabiliyorsunuz.

Joe'nun hayallarini gerçekleştirebilmek için emek vereceğiniz ve çabalayacağınız oyunda çiftliğinizi güzelleştirme, gizli objeleri bulma ve diğer mini oyunlarla birlikte uzun soluklu bir oyun macerasına hazırsanız mutlaka göz atmalısınız.

Uyarı: Oyun 300 MB'dan daha fazla olduğu için mobil internet paketiniz yerine WiFi ile internete bağlyken indirmeniz yararınıza olacaktır.

YORUMLAR