Basketball Kings 1.25 (Android)

Basketball Kings

Basketball Kings
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Basketball Kings, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde eğlenceli ve heyecanlı bir şekilde basketbol oynamanızı sağlayan ücretsiz bir uygulamadır.

Basketball Kings, Android platformu üzerinde bulunan en bağımlılık yapan basketbol oyunlarından bir tanesidir. Basketbol severlerin oldukça hoşuna gidecek olan oyunda 6 farklı oyun modu bulunmaktadır. Ayrıca oyun içerisindeki görevleri yaparak kupalar kazanabilir ve kilitleri açabilirsiniz.

Oyuna başlamadan önce 5 farklı karakter içerisinden bir tanesi seçmeli ve daha sonra 20 farklı basketbol topu ve 30 farklı forma içinden beğendiğinizi seçmelisiniz. Hatta bu özellikler dışında basketbol oynamak istediğiniz sahayı da siz belirleyebiliyorsunuz.

Arkadaşlarınızla birlikte oynayarak onlara ne kadar yetenekli olduğunuzu gösterebileceğiniz Basketball Kings üzerinde multiplayer odalarına girerek dünya üzerindeki diğer oyuncular ile karşılaşabilirsiniz.

Özellikler:

  • Etkileyici ve 3 boyurlu grafikler
  • Oynaması kolay fakat ustalaşması zor
  • Özel tasarlanan basketbol sahaları
  • Ödüller ile dolu multiplayer odaları

Android telefon ve tabletleriniz üzerinde oynayabileceğiniz bir basketbol oyunu arıyorsanız, Basketball Kings oyununu ücretsiz olarak indirerek kesinlikle oynamanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR