Batak 1.0.1 (Android)

Batak

Batak
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Batak, internete ihtiyaç duymadan güçlü bir yapay zeka karşısında batak oynama şansı elde edebileceğiniz ücretsiz bir Android oyunu..

Batak, öğrencilikte başlayarak hayatınızın geri kalanında en popüler kart oyunlarından bir tanesi olmaya devam eden oyunun Android mobil versiyonu. İhaleli ve düz olmak üzere 2 farklı batak oynamanıza izin veren oyunun en büyük özelliği internet bağlantısına ihtiyaç duymadan dilediğiniz zaman oynayabiliyor olmanız.

Oyun için özel olarak geliştirilen güçlü yapay zeka sayesinde bilgisayara karşı bu kadar zorlanmadığınızı farkedecek ve kazanırken epey ter dökeceksiniz. Online olarak oynanmadığı için hiç bir bekleme sorunu olmayan oyunda istediğiniz zaan kolayca batak oynamaya başlayabiliyorsunuz.

Tasarım açısından da oldukça şık olan oyunda masalar ve kartların grafikleri mümkün olduğunda sade tasarlanmış. Bu nedenle oynarken gözünüzü rahatsız etmediği gibi oyunu daha keyifle oynamanızı sağlıyor diyebilirim.

Eğer online olarak diğer oyuncular ile batak oynamak istiyorsanız bu oyun yerine farklı oyunlar tercih etmeniz gerekiyor fakat offline olarak batak oynamak istiyorsanız tercih edebileceğiniz en iyi Android batak oyunlarından bir tanesi olan bu oyunu mutlaka indirmenizi tavsiye ederim.