Battery Optimizer 1.0 (Android)

Battery Optimizer

1.0
Battery Optimizer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Battery Optimizer uygulamasıyla cihazınızın batarya ömrünü uzatabilir, cihaz performansınızı artırabilirsiniz.

Battery Optimizer uygulaması ile Android işletim sistemli cihazlarınızın performansını etkin bir şekilde arttırabilirsiniz.

Intel Security imzası taşıyan Battery Optimizer uygulamasında Android cihazlarınızın performansını iyileştirerek hızlanmasını sağlayabiliyor, gereksiz yer kaplayan uygulama ve dosyaları, ayarları ve işlemleri kapatarak pil ömründe artış sağlayabiliyor, depolama alanınızda gereksiz yer kaplayan geçici dosyalar, bulanık ve yinelenen fotoğraflar, reklam dosyaları ve büyük dosyalar halindeki gizli ve gereksiz dosyaları temizleyerek depolama alanınızda yer açabiliyorsunuz. Uygulamaların kullandığı geçici verileri temizleyerek RAM’de de artış sağlayabileceğiniz uygulamada mobil internet paketinizi aşmamanız için Mobil Veri İzleyici özelliğini kullanabilirsiniz.

Oldukça basit ve modern bir şekilde tasarlanan Battery Optimizer uygulamasında hem pil koruma hem de cihazınızın performansını artırma anlamında araçlar sunuluyor. Ana ekrana yerleştireceğiniz widget sayesinde uygulamanın sunduğu araçlara daha kolay bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.

YORUMLAR