Battle Glory

Battle Glory
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,270

  • Üretici

    MG Studio LLC

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir savaş oyunudur.

Battle Glory, Android cihazlarınıza ücretsiz indirip oynayabileceğiniz bir savaş oyunudur. 1 milyondan fazla indirmesiyle dikkat çeken oyun her yönden başarılı diyebileceğimiz oyunlardan birisi.

Battle Glory, strateji, rol yapma ve savaşın bir araya geldiği bir oyun diyebilirim. Clash of Clans'ı andıran oyun tarzı ve grafikleri ile dikkat çekse de kendine özgü bir yapısı olduğunu da söylemek mümkün.

Çoklu oyunculu bir rol yapma oyununun özelliklerini ve derinliğini taşıyan oyun aynı zamanda bir strateji oyununun da rahatlığını taşıyor. Bu yüzden istediğiniz zaman açıp oynama şansına sahip oluyorsunuz.

Oyunu internet üzerinden dünyanın her yerinden oyunculara karşı oynayabiliyorsunuz. Benzer oyunlar gibi kuş bakışı kontrol ettiğiniz oyunda kendi ordularınızı, askerlerinizi, uçaklarınızı ve tanklarınızı yönetiyorsunuz.

Seçeneklerinizin de çok geniş olduğu bir oyun olan Battle Glory, grafikler konusunda da aşağı kalmıyor. Her yönden başarılı bir savaş oyunu arıyorsanız, Battle Glory'yi indirip denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR