Battle Slimes

Battle Slimes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Battle Slimes, mobil cihazlarımız üzerinde arkadaşlarımızla savaş yapabileceğimiz eğlenceli bir mobil oyun.

Battle Slimes, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli bir aksiyon oyunu olarak tnaımlanabilir. Tamamen ücretsiz olarak indirebildiğimiz bu oyunda arkadaşlarımıza karşı mücadele edebiliyoruz.

Oyundaki temel amacımız rakiplerimizi yenmek ve arenanın birincisi olmak. Bunu başarmak pek kolay olmuyor çünkü ufak haritada çok fazla oyuncu aynı anda mücadele ediyor. Dolayısıyla savaşlara zaman zaman bir kaos ortamı hakim oluyor. Dört kişiye kadar multiplayer oynama şansı sunan Battle Slimes'ta dilerseniz bilgisayara karşı da mücadele edebilirsiniz.

Oyunun en ilginç özelliklerinden bir diğeri de kontrol mekanizmasındaki basitlik ve kullanım kolaylığı. Oyunda sadece yukarı zıplama tuşu bulunuyor. Karakterimizi ateş etme ve sağa-sola gitme işlemlerini kendi başına ayarlıyor. Bize ise sadece zıplama görevi kalıyor. Bu yönüyle oyunu dört kişi aynı anda oynasa bile kontrol konusunda sıkıntı çıkacağını düşünmüyorum.

Oyunun temel özellikleri;

  • Tek tuşa dayalı kontrol mekanizması
  • İki farklı oyun moduyla zenginleştirilmiş oyun yapısı
  • Dört farklı arenada geçen savaşlar
  • Dört farklı bonuslar ve güçlendiriciler
  • İki veya dört oyuncuya kadar oyun desteği

Battle Slimes, mobil cihazları üzerinde arkadaşlarıyla oynayabilecekleri keyifli bir oyun arayan oyunseverlerin mutlaka göz atması gereken yapımlardan bir tanesi.

YORUMLAR