BattleCore

BattleCore
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Aksiyona hazır olun.

Mobil platform oyuncularına yeni sunulan BattleCore, aksiyon ve gerilim oyunu olarak karşımıza çıktı. 

Birbirinden farklı silah modellerine sahip olan yapımda çeşitli haritalar da yer alıyor. Counter Strike tarzında bir FPS oyunu olan BattleCore, başarılı grafikleri ile oyuncuların beklentisini karşılarken, görsel efektleri ile bekleneni veremeyecek gibi görünüyor. Battlefield tarzı bir FPS oyunu olarak tanımlanan yapımda, dünyanın dört bir yanından oyuncular ile karşı karşıya gelecek ve onları etkisiz hale getirmeye çalışacağız.

Android platformunda ücretsiz olarak yayınlanan mobil oyun, 500 binden fazla indirmeyle oyuncuların beğenisini kazanmaya devam ediyor. Oyun içerisinde ilerlerken ses efektleri de bizlere gerçekçi bir deneyim sunacak. Oyunda yer alan silahları dileyen oyuncular kişiselleştirebilecek ve kendi zevklerine göre özelleştirebilecekler. 
Oyun içerisinde taktikler yapabildiğimiz gibi takım arkadaşlarımız ile de ortak hareket edebiliyoruz. Bilgisayar kalitesindeki grafikleri ile mobil platformda yüksek ses getirecek olan BattleCore, Steve Ryu imzası ile oyunculara sunuldu. Mobil platformda oyunculara ücretsiz sunulan yapım, Google Play’de yer alıyor.
 

YORUMLAR