Battlefront Heroes

Battlefront Heroes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Keyifli bir strateji savaş oyunu karışımı olan Battlefront Heroes, bu tarz oyunlardan hoşlanan herkesi denemesi gereken oyunlardan biri.

Battlefront Heroes hem Android hem de iOS cihazlar üzerinde oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur. Temel olarak Boom Beach ve Clash of Clans'a benzeyen oyunda çok daha fazla birim mevcut.

Asker temalı oyunlar arasında hemen öne çıkan Battlefront Heroes'ta ordularınıza komutanlık ederek düşman birimlerini bozguna uğratmanız bekleniyor. Orman ve kumsal gibi farklı tipte mekanların yer aldığı oyunda kendi askeri üssünüzü kurarak gelişme kaydetmelisiniz. Elbette bunun için kaynakları verimli olarak kullanmalı ve düşmanların sahip olduğu kaynakları da ele geçirmelisiniz.

Oyuncuların sahip oldukları orduları yönetmede yardımı dokunabilecek dört farklı kahraman bulunuyor. Bu komutanların farklı özellikleri mevcut. Battlefront Heroes'un en dikkat çeken yanlarından birisi de çevrimdışı oynama şansı tanıyarak dünya çapında bir platform kurması. Bu sayede dünyanın farklı yerlerindeki oyuncularla mücadele edebilirsiniz. Detaylı modellemeler ve canlı animasyonlar oyundan alınan keyfi artıran faktörler arasında yer alıyor.

YORUMLAR