Battlejack 1.1.1 (Android)

Battlejack

Battlejack
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Battlejack, Android işletim sistemi kullanan mobil cihazlar üzerinde çalışabilen Blackjack temalı bir rol yapma oyunudur.

Battlejack, Android telefon ve tabletler üzerinde oynanabilen bir rol yapma oyunudur

Kadim bir hikayesi olan ve dünyanın dengesini sağlayan bir ağaca yapılan saldırıdan sonrasını anlatan Battlejack, oyunculara kurdukları ekiple birlikte dünyayı eski haline getirme görevi veriyor. Bu görevi icra ederken, farklı güçleri ve elementleri kullandığımız oyunun ana amacı ise grubunuzu bir yerden bir yere taşımak ve bunu yaparken de karşınıza çıkan her düşmanı bir bir ortadan kaldırabilmek.

Gerçek bir rol yapma oyunu tadında başlayan oyunun ilerleyişi de yine buna uygun olarak hazırlanmış. Haritada gidişimiz ve karşımıza çıkan düşmanlar, gerçek bir rol yapma oyununa uygun. Farklı olan şey ise dövüş mekaniklerinin Blackjack üzerine kurgulanmış olması. Sıra tabanlı ilerleyen dövüşler sırasında, karşınıza çıkan düşmanları, Blackjack'teki gibi kart çekerek ve 21 sayısını geçmemeye çalışarak yapıyorsunuz. Her ne kadar biraz saçma görünse de bir hayli farklı bir teması olan oyun, kesinlikle denemeye değer. 

YORUMLAR