Battlepillars 1.2.7.30 (Android)

Battlepillars

Battlepillars
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Battlepillars, tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğimiz bir strateji oyunu olarak öne çıkıyor.

Battlepillars Android işletim sistemine sahip cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir PvP strateji oyunu olarak dikkat çekiyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu sürükleyici ve aksiyon odaklı oyunda kontrolümüze verilen tırtılları kullanarak rakiplerimizi yenmeye çalışıyoruz.

Gerçek zamanlı strateji oyunları kategorisinde yer alan Battlepillars'a girdiğimiz zaman bol görsel efektli ve akıcı animasyonlarla zenginleştirilmiş bir oyun atmosferi çıkıyor. Görsel efektlerle uyum içerisinde ilerleyen ses efektleri de oyunu eğlenceli kılan detaylar arasında.

Oyunda yer verilen kontrol mekanizması kaliteli bir oyundan beklenen seviyelerde yer alıyor. Açıkçası birliklerimizi kontrol ederken hiçbir sorunla karşılaşmadık ve verdiğimiz tüm komutlar anında yerine getirildi. Zaten oyunda yapmamız gereken beceriye dayalı bir aksiyon yok. Ekranın alt kısmında bulunan askerleri seçerek savaş alanına gönderebiliyoruz. Gönderdiğimiz birlikler düşman birimleriyle karşılaşıyor ve savaşmaya başlıyorlar. Elimizde farklı türde birimler mevcut. Her birinin farklı bir özelliği var. O anki ihtiyaçlarımıza en uygun olanını seçerek alana göndermemiz gerekiyor.

Bu tarz oyunların genelinde görmeye alıştığımız bonus ve ek özellikler Battlepillars'ta da kullanılmış. Bu öğeler savaşlar esnasında belirleyici rol oynayabiliyorlar. Dolayısıyla bonusları toplamak çok önemli.

Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Battlepillars, strateji oyunları oynamaktan keyif alan oyunseverlerin seveceği türden bir yapım.

YORUMLAR