bb 1.19 (Android)

bb

bb
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

bb, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz zorlu ve eğlenceli bir beceri oyunudur.

bb, zorlayıcı ve ilerlemeli oyunları sevenlerin oldukça hoşuna gidecek özelliklere sahip bir beceri oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizden rahatlıkla oynayabileceğiniz oyunda, ateşleri yakalayıp ilerlemeye çalışıyoruz. Her yaştan insanın severek oynayacağını düşünüyorum.

aa furyası ile başlayan enteresan oyun isimlerinden yerli yapımcılar da etkilenmiş olacaklar ki bb'de garip bir oyun olmasıyla fazlasıyla dikkatimi çekti. Uzun zamandır bu kadar zor ve garip bir oyun oynamadığımı da itiraf etmeliyim. Oyunu yükler yüklemez neye uğradığımı şaşırdım ve birden dakikalarımı oyundaki bölümleri geçmeye çalışırken buldum. Grafiklerin daha kolay odaklanmamız için sade tutulduğunu ve minimalist bir yapıda olduğunu söyleyeyim. Sizleri bilmem fakat ben bu tarz oyunları daha ilgi çekici buluyorum. Sadelik güzelliktir.

bb oyunundaki amacımız ateşleri yakalamak ve bölümleri geçmek. Oyun tamamen bunun üzerine kurulu. Sizlere daha ayrıntılı bahsetmeden önce daha ilk bölümlerden ateşlerin çok hızlı yer değiştirdiğini söylemem gerekiyor. Zira ilk bölümler için gerçekten çok hızlı olmuş. Biraz yavaş başlayıp ilerleyen bölümlerde zorlaşmasının kullanıcıların oyuna alışması için daha iyi olacağına inanıyorum. Oyuna dönersek, su ve ateşin bulunduğu alanlar var ve bunlar çok hızlı yer değiştiriyor. Bizim görevimiz ise ateşleri iyi odaklanarak yakalamaya çalışmak ve giderek zorlaşan bölümleri geçmek oluyor. Bunların yanında elbette zaman faktörü var. 5, 8 veya ilerleyen bölümlerde biraz daha artan sürelerde ateşi yakalayıp bir an önce bitirmelisiniz.

Farklı ve eğlenceli yapısıyla benim oldukça hoşuma giden bb oyununu ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Denemenizi kesinlikle öneririm.

YORUMLAR