Beastopia

Beastopia
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Beastopia sıra tabanlı bir mobil rol yapma oyunudur

Beastopia eğer masaüstü FRP oyunlarını seviyorsanız hoşunuza gidebilecek bir mobil rol yapma oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz sıra tabanlı RPG türünde bir rol yapma oyunu olan Beastopia'da fantastik bir dünyaya konuk oluyoruz ve şeytani bir canavar krala karşı savaşan kahramanların maceralarına tanık oluyoruz. Oyunda yer alan kahramanlar orman sakinlerini temsil ediyor. Vincent Van Goat, Doctor Hoo, Fat Boar Slim, Jane Doe, Magunn Fox, Stephen Hawk gibi ilginç isimlere sahip kahramanlardan dilediklerinizi seçerek kendi kahraman takımınızı kuruyorsunuz ve oyuna başlıyorsunuz.

Beastopia'da yer alan kahramanların herbiri özel yeteneklerle donatılmış. Kimi kahraman sandıkları açarak değerli hazineleri elde etmemize yardımcı olurken kimi kahraman büyülü tuzakları yok edebiliyor veya takım üyelerini iyileştirebiliyor. Oyun boyunca 3 farklı bölgeyi ziyaret ediyoruz, hanlara uğruyoruz ve hazineleri avlıyoruz.

Beastopia'nın oynanışı gibi görünümü de tıpkı bir masaüstü FRP oyunu gibi tasarlanmış. Zengin bir içeriğe sahip olan Beastopia'da büyüler, silahlar, zırhlar, iksirler ve farklı eşyalar keşfedilmeyi bekliyor. Eğer RPG türünü seviyorsanız bu ücretsiz seçeneği kaçırmayın.

YORUMLAR