Belt.io

Belt.io
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Belt.io, Android cihazınız üzerinde yer alan metinleri ve bağlantı adreslerini kolayca bulut panoya kopyalayabileceğiniz bir uygulamadır.

Belt.io, Android cihazlarınız üzerinde ihtiyacınız olan metinleri veya bağlantı adreslerini depolamak için kullanabileceğiniz çevrimiçi bir bulut depolama uygulamasıdır.

Her ne kadar Windows pano özelliğine benzer bir yanı olsa da çok daha evrenseldir ve kullanıcılara çok daha fazla kontrol seçeneği sunmaktadır.

Çapraz platform ve senkronizasyon desteğine sahip olan uygulama yardımıyla Firefox veya Chrome tarayıcınız üzerinde ziyaret etmiş olduğunuz bir web sayfasını tek bir tıklamayla doğrudan Android veya iOS işletim sistemini kullanmakta olan akıllı telefon veya tabletiniz üzerine gönderebilirsiniz.

Uygulamanın güzel özelliklerinden bir tanesi de hoşunuza giden metinleri veya bağlantı adreslerini doğrudan arkadaşlarınızla da paylaşabilecek olmanızdır. Sadece tek bir tıklamayla beğendiğiniz web sayfalarını veya metin dökümanları arkadaşlarınızla paylaşırken e-posta adresi veya bağlantı adresi yazmanıza da gerek kalmayacak.

Paylaştığınız bağlantılar veya metinler doğrudan arkadaşınızın Belt.io'yu kullanmakta olduğu akıllı telefon, tablet veya web tarayıcısı üzerine gönderilecek.

Belt.io Özellikleri:

  • Çapraz platform desteği
  • Akıllı telefon veya tabletiniz üzerinden internet tarayıcınıza veri gönderme
  • Arkadaşlarınızla hızlı bağlantı veya metin paylaşma
  • Akıllı bildirimler
  • Otomatik bağlantı adresi tanıma
  • İçerikleri otomatik olarak panoya kopyalama